Ako môžete zmeniť svoj vibračný kód?

Možno si myslíte, že všetko je dané, nehybné, osudové a nič s tým nemôžete urobiť za žiadnych okolností. Každý z nás má svoj jedinečný vibračný kód. Ten skrýva v sebe našu podstatu, je to niečo, čo dopĺňa DNA, ktorá je tiež jedinečná. Na rozdiel od DNA, vibračný kód môžete zmeniť, ak sa tak rozhodnete či už podvedome alebo vedome. Ako? Dosť jednoducho. Niekedy stačí zmeniť meno, inokedy miesto bydliska… i tá najmenšia zmena dokáže vylepšiť alebo aj zhoršiť vibračný kód.

Je dvanásť miestny. Nieje jednoduché vypočítať ho, ale dokážeme to, pretože vy dokážete pomenovať svoje vibrácie jednotlivo a my ich už iba spočítame a zanalyzujeme pomocou archetypov, priradených ku každému jednému číslu alebo k hodnote konkrétneho miesta vibračného kódu, A dostaneme zaujímavý výsledok.

Uvediem malý príklad: Jana, narodená 13.12.1978 Vezmeme si časť jej vibračného kódu, a čo z toho dostaneme:

Jana by nikdy nemala ísť proti svojej intuícii, hoci si má vypočuť názory iných ľudí. Mala by si uvedomiť, že všetko je pominuteľné, ako i človek, ktorý je prach, a na prach sa obráti. Mala by vedieť, že za všetko sa platí, no najviac za splnené sny a želania, a tiež by mala vedieť, kam vo svojom živote kráča. Z toho všetkého vyplýva, že priveľa práce a nedostatok uvoľnenia robí život jednostranným a človeka otupeným a nezaujímavým.

Keď len toto Jana vie, dokáže so svojím životom urobiť to, aby bol vyrovnaný, zaujímavý a aby sa riadila svojou intuíciou v prospech toho, čo je pre ňu to najlepšie.

Určite nás navštívte, pomôžeme vám!