ARCHETYPOLOGIČKY

Mgr. Bc. Gabi HalmováGabi 406_pp

Snažím sa zo všetkého, čo sa zdá nemožné, urobiť niečo hmatateľné. Všetko so všetkým súvisí a možno prídete riešiť vaše zdravie, ale problém nájdeme niekde inde.  Neviem vám zariadiť, aby sa dali veci do pohybu, ale viem Vám povedať, ako by ste ich mohli dať do pohybu Vy. Zaoberám sa telom aj dušou človeka, ale nenarúšam originalitu a prirodzenosť.

Pozri aj INFO PRE KLIENTOV,  objednávky: tel. 0903443044, email: srniatko@gmail.com

Mgr. Lubi Lehotská13101534_10208600517142819_547530873_n

Možno potrebujete porozumieť tomu, čo vás trápi, nájsť riešenie, odhaliť jadro problémov, diagnostikovať zdravotný stav či problém, vypracovať liečbu, ktorá zaberie, možno potrebujete terapeuta, ktorý veci robí originálnym, vlastným spôsobom. A možno potrebujete taký malý zázrak… tak potom ste tu správne. Teším sa na všetkých, ktorí hľadajú cestu, na ktorú svieti svetlo.

 

Pozri aj INFO PRE KLIENTOV,  objednávky: tel. 0905279031, email: info@somezeda.com

PULMENTI RRea Pulmenti

Život nie je iba čierno-biely a predsa sa občas cítime bezfarebne. V šedi každodenného  stereotypu bojujeme so záťažou problémov alebo sa nechávame zatláčať do agresívnych extrémov.  Blúdime v labyrinte úloh a komplikovaných situácii, s ktorými si nevieme rady. A pritom niekedy môžeme  zmeniť uhol pohľadu a necháme prúdiť do života lúče farebného spektra. Stačí iba ak budeme vnímať prirodzené podnety, ktorým potom  dovolíme rozohrať príjemné  harmonizujúce zážitky. Jednoduchou metódou využitia vlastností farieb a vlastným prejavom  môžeme spoločne nájsť východisko z každej slepej uličky. Cez vašu kresbu môžeme odhaliť i tie najtajnejšie problémy  a urobiť s nimi krátky proces. Som tu pre vás.

Pozri aj INFO PRE KLIENTOV,  objednávky: tel. 0903 770 366, email: levica77@gmail.com

Eva Kellerová

fotkaOkrem archetypológie sa venujem masážam rôzneho druhu, zameriavam sa na problematické partie a ak neviete s čím máte konkrétne problém, odkryje nám to reflexná masáž chodidiel. Pokiaľ máte chuť urobiť zmenu, len neviete ako na ňu, vyskúšajte Korearterapiu – nami vyvinutú masáž s prvkami lymfodrenáže, po ktorej si nakreslíte mandalu, čím zistíme, čo by ste mohli vo svojom živote zlepšiť – napríklad farbu oblečenia, alebo ako lepšie pristupovať k svojmu vnútornému dieťaťu. Zmena je život a stačí ju vyskúšať.

Pozri aj INFO PRE KLIENTOV,  objednávky: tel. 0907 734 111, email: masaze.u.evy@gmail.com