Runy

Možno si myslíte, že sa runy naučíte hocikde alebo z nejakej brožúrky. Mýlite sa. Runy, ktoré sa naučíte iba u nás, sú veľmi, veľmi staré a ich sila a účinnosť je nekonečná. Vyučujeme 38 run, k tomu na praktických cvičeniach aj špeciálne rituály, príkazy v staroreči.

Áno, kedysi mágovia všetko ovládali runami, nakoľko tieto sú čistým výtvorom prírody. Runy nemožno miešať ani s Tarotom ani s kabalou; je to, akoby ste porovnávali krásu paláca s krásou ľudovej architektúry. Hoci Tarot vám vždy bude ukazovať cestu, a odpovie na vaše otázky, zase kabala presne vypočíta výsledok, runy sú rovnocennými partnermi človeka; poukážu na to, čo samy uznajú za vhodné a potrebné. Runy nikdy neskrotíte. Môžete sa k nim veľmi ticho postaviť a potešiť sa, ak vás prijali medzi seba. Stačí jedna hlúpa otázka alebo nedomyslená túžba – a runy sa vám zatvoria. Väčšinou navždy… a budú pre vás iba nečitateľnými, zvláštnymi znakmi. A možno ani toto nie…

Určite sa vám oplatí zaoberať sa runami tak, ako ich nepoznáte. Ak rozumiete runám – asi 50% problémov budete mať preč. Príďte študovať runy; termín nájdete v rozvrhu; ale môžete sa učiť aj individuálne; ako uznáte za vhodné.

Cena pre študenta AAdeT: 125,00€ za 12 hodín

Cena pre iného záujemcu: 135,00€