Kantoterapia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Keď dokážete vytvoriť správnu sugesciu, použijete správne hlásky a vytvoríte z nej mantru, použijete rodnú reč, ktorej rozumiete, pridáte melódiu, hrkálku alebo bubny, dosiahnete aj ten najmenej očakávaný výsledok, dokonca sa už niekoľkokrát stalo, že sme “preskočili” smrť, zbavili človeka tomu, čomu sa ľudovo hovorí “posadnutosť”.

Hudba, slovo, vibrácia, mandala… to všetko je v nás. Neexistuje nikto, kto nevie kresliť, spievať, tancovať alebo využívať nejaký rytmus. Ak sa okoliu zdá, že predsa len niekto – ide o maličkosť; nevyužíva svoju pravú hemisféru na to, aby “počul” alebo “cítil” napríklad ladenie farieb alebo rytmus…

Kantoterapia je naším dieťaťom, podobne, ako je to v Tarote – archetypálny tarot či dokonalý MERLIN – teda nástroj achetypológie. Kantus je “liečivá báseň alebo pieseň”, ktorá dokáže aj nemožné. Môžeme tu napísať čokoľvek, aj tak je to niečo, čo potrebujete zažiť – a ak to naozaj zažiť chcete, prihláste sa na štúdium tejto úžasnej terapie. Nič lepšie pre seba nemôžete urobiť.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mgr. Lubi C.A. WALTYSEER, AM.Ar.

CENA: 1 víkend pre študentov AAdeT 120,-€ plus 5,-€ materiál;

záujemci o kantoterapiu 134,-€ plus 5,-€ materiál