Predmety Academia arcana de Tarot

Predmety výučby sme vyberali veľmi citlivo, aby súviseli nielen s mágiou, ale aj s ich využitím v reálnom živote. Je dôležité, aby sme vychovali skutočných MÁGOV nielen figúrky, hercov, ktorí sa z nudy hrajú na toho, kým ani omylom nie sú. Dôležité je vedieť pristaviť sa pri detaile a zamyslieť sa nad ním. Všímať si maličkosti, dávať ich do súvislostí a pritom zostať stáť nohami na pevnej zemi. Preto sme vytvorili archetypológiu, ktorá narába v súčasnosti s 23 tisíc archetypmi a tieto vytvárajú príbehy rôzneho druhu; ak sa vám príbeh nepáči – pokojne si ho zmeňte. Ale nezostaňte stáť a plakať, že ste si vytvorili scenár, ktorý odmietate.

Okrem toho prinášame kantoterapiu. Poslali sme náš koncert Henrymu Marshallovi, ocenil ho tým jeho úžasným dhanyavad (ďakujem).

Tonglenom sme pomohli mnohým umierajúcim, to, že sa tu naučíte myslieť trochu inak, prinesie nový pohľad, magické možnosti sú totiž nevyčerpateľné. Mág neovláda tarot, runy a všetko ostatné preto, aby dal najavo, že vie niečo, čo iní nevedia; mág sa vôbec nepotrebuje ukazovať, kým je a čo všetko dokáže.

MÁG to jednoducho urobí, a každý vie, že tu bol, že povedal v staroreči príkaz a ten sa naplnil…

S láskou,

Mgr. Lubi Cariadus Amser WALTYSEER, AM.Ar.

Na štúdium mágie sa môžete podľa nových pravidiel prihlásiť kedykoľvek aj keď stále uprednostňujeme september. Budeme sa tešiť, že ste sa rozhodli zmeniť svoj pohľad na svet, byť odvážni a sami sebou. Tešíme sa na každého, kto má odvahu kráčať svojou vlastnou cestou.

CENA: 60 minút výučby stojí 10,-€.