V čom sme výnimoční

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Sme tu vyše štvrť storočia. Po tomto čase môžeme povedať, že sme toho dokázali naozaj veľa. Vyvinuli sme korearterapiu, v ktorej sme prepojili maľovanie so špeciálnymi masážnymi technikami a ozdravovaním čakier; popasovali sme sa s úžasnou farebnou analýzou ktorú sme nazvali PSYCHOANALYTIK. Vďaka nemu môžeme komunikovať aj s celkom zablokovanými či nekomunikatívnymi pacientmi. Rovnako i naša preslávená JASKYŇA ako diagnostikovanie najmä psychicky narušeného pacienta, prípadne labilnú osobnosť, no najlepšie dieťa, ktoré väčšinou nedokáže správne opísať svoje problémy a nevie prštekom ukázať, kto alebo čo mu to vlastne ubližuje sa spolu so PSYCHOANALYTIKOM používajú na niektorých významných zahraničných klinikách (Švajčiarsko, Česká republika, atď).

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Okrem toho sme vyvinuli kantoterapiu, ktorú dnes vyhľadáva mnoho ľudí, ktorí by inak skončili na psychotikách alebo na uzavretých psychiatrických oddeleniach… Vďaka kantoterapii tomu tak vôbec nemusí byť.

No a náš spôsob hypnoterapie sa odovzdával ako rodinný klenot od roku 1939. Je to niečo naše vlastné, a môžeme sa právom pochváliť, že sme vďaka nej zachránili už stovky ľudí a vytiahli ich aj z tých najťažších druhov ochorenia.

Výnimoční sme nielen týmto, ale aj prístupom voči iným. Chápeme, akceptujeme, tolerujeme. Pomáhame, ako najlepšie vieme.

Takže, ak si zúfate, a neviete, ako a čo so sebou, sme tu naozaj pre vás! Pomocou MERLINA zhodnotíme vašu psychiku, vypracujeme SCAN, a prejdeme na terapie podľa zákonov holistickej medicíny.

Stačí napísať na info@somezeda.com