Kontakty

Úctivo žiadame všetkých študentov a účastníkov jednotlivých seminárov, aby cenu za konkrétny seminár zaplatili, ako je všade uvádzané najneskôr v deň seminára a celú sumu naraz. Podľa pravidiel AAdeT, kde si každého študenta s láskou a úctou vážime,  by študent – neplatič nemal absolvovať seminár. 

Platby školného a za semináre prevádzajte na náš nový účet našej zmenenej firmy GRANDMASTERS, s.r.o.:

IBAN: SK07 1100 0000 0029 4803 4466

Pri platbe za jednotlivé predmety treba uviesť VS, ktorý Vám zašleme kód predmetu ako je v študentskej knižke a do poznámky vaše ID, ako ho máte uvedené v študentskej knižke a tiež dátum prednášky v tvare 190217.

Príslušnú platbu treba uhradiť najneskôr pred začiatkom seminára, na ktorý ste prihlásení.

IBA pre študentov AAdeT platí, že platba za 60 min. hodinu stojí 10,00€ BEZ  VÝNIMKY v rámci každého predmetu. Materiál “pracovný zošit” stojí 5€  MERLIN 151,00€

V prípade nepredvídaných okolností si diskrétne môže študent, ktorému peniaze chýbajú, dohodnúť s vedením AAdeT (Lubi Cariadus Amser, Gabi Caprea Brynn) iný postup platby. Najneskôr však 24 hodín pred seminárom. (Vo výnimočných prípadoch – napríklad okradnutie cestou na seminár a podobne aj na mieste konania seminára s vyučujúcim,)

S poľutovaním oznamujeme, že si naďalej nemôžeme dovoliť poskytovať zľavy súčasne študujúcim. Zľavu môžeme poskytnúť len tam, kde je v ročníku minimálne 5 študentov. Môžete však byť milo prekvapení aj bonusom iného druhu, ak sa snažíte a plníte si svoje povinnosti. Všetko je len na vás.

 

Nakoľko sme sa rozhodli upraviť výučbu tak, aby naši študenti nielen absolvovali seminár – ale aj ovládali to, čo sa naučili, individuálne pokračujeme aj cez SKYPE formou večernej školy, to znamená, že sa do školy chodieva podstatne častejšie a na kratší čas. 

Ak budeme robiť dvojdňový seminár alebo výučbu základov tarotu a podobne, bude to uvedené v oznamoch.

Tešíme sa na každého záujemcu, ktorý chce získať nadpriemerné vedomosti a skvalitniť nielen svoj pracovný, ale aj osobný život.

Pre akékoľvek informácie neváhajte použiť náš kontaktný formulár. Okamžite odpovieme.

Lubi L. W. AMAr.

 

 

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 + 4 =